2023

Održan spektakularan koncert 4 Tenora za osmjeh štićenika SOS Dječjeg sela Ladimirevci

Pred prepunom dvoranom HNK u Osijeku pjevala su 4 Tenora

Osijek, 17. prosinca 2023.

"JESEN U BARANJI" 203. GODINE Rotary Klub Osijek

"JESEN U BARANJI" 203. GODINE Rotary Klub Osijek

Datum: Subota, 21. listopada 2023.

Mjesto: Suza, Baranja

Rotary Club Osijek ponosno je organizirao tradicionalnu manifestaciju "JESEN U BARANJI", koja se održala u subotu, 21. listopada. Ovogodišnja manifestacija privukla je brojne posjetitelje i partnere koji su imali priliku doživjeti jedan nezaboravan "Baranjski safari".

JESEN U BARANJI u organizaciji Rotary Cluba Osijek

JESEN U BARANJI u organizaciji Rotary Cluba Osijek

Drage prijateljice i dragi prijatelji,

Pozivamo Vas i Vaše partnere na tradicionalnu manifestaciju JESEN U BARANJI u organizaciji Rotary Cluba Osijek.

Donacijsku uplatu u iznosu 50 eura po osobi (ili više, sukladno mogućnosti) možete izvršiti na račun Rotary kluba Osijek (IBAN HR7524020061100948193)

PRIJAVA na mail uprava@rotary-osijek.hr
Svečanost povodom osnivanja Rotary Cluba Osijek Academia

Svečanost povodom osnivanja Rotary Cluba Osijek Academia

Na Ekonomskom fakultetu u Osijeku, 30. rujna 2023. godine, održana je svečanost povodom osnivanja RC Osijek Academia. Ovom prigodom, s ponosom ističemo da je naš Rotary klub pružio podršku kao kum novoosnovanom osječkom klubu
Saznaj više
Održana je svečana 30. obljetnica Chartera Rotary kluba Osijek i primopredaja predsjedničke dužnosti
2023

Svečana Charter ceremonija te 30. obljetnica Chartera Rotary kluba Osijek i primopredaja predsjedničke dužnosti  održala se u ponedjeljak 12. lipnja 2023. s početkom u 19 sati u Hotelu Osijek, uz prigodni nastup učenika Glazbene škole Franje Kuhača Osijek...

2023

Rotary klub Osijek stipendira najbolje učenike Glazbene škole Franje Kuhača Osijek

Rotary klub Osijek je i ove rotarijanske godine stipendirao najbolje učenike škole. Ova suradnja između Rotary kluba Osijek i Glazbene škole Osijek predstavlja značajan korak u podršci talentiranim mladim glazbenicima.
2022

„Nebo bez granica“ - Edukativno – humanitarnu akciju u organizaciji Rotary kluba Vukovar 1932

U subotu, 5. studenog 2022., Rotary klub Vukovar 1932 organizirao je edukativno – humanitarnu akciju pod nazivom „Nebo bez granica“
Jesen u Baranji

Jesen u Baranji

Tradicionalno druženje u organizaciji RC Osijek - Jesen u Baranji
IZABRANA NOVA UPRAVA ROTARY KLUBA OSIJEK TE IZGLASAN PRIJEM DVA NOVA ČLANA

IZABRANA NOVA UPRAVA ROTARY KLUBA OSIJEK TE IZGLASAN PRIJEM DVA NOVA ČLANA

Dana 12. lipnja 2022. na redovitoj skupštini Rotary kluba Osijek izabrana je nova uprava Kluba.
Saznaj više

Podržite nas i donirajte!

Pomozite nam u realizaciji naših projekata i donirajte.